רק התחלנו, אתר האינטרנט עדין בהקמה, נשמח להערות, הארות ותוספות

מגוון טיפולים

טיפולים קורסים, סדנאות ופעילות בטבע

אימון אישי וזוגי בשיטת "אפקט הפרפר"

אימון בשיטת "אפקט הפרפר" מפגש אימון חד קצר וממוקד מסייע לצור מיקוד, בהירות ואנרגיה. אימון לזוגות מחזק קרבה, אהבה והבנה הדדית.

על המאמן: יאיר בר לב, מאמן בכיר, חבר לשכת המאמנים בישראל, יוצר שיטת האימון "אפקט הפרפר"  משך המפגש: כשעתיים. מחיר: 400 ₪

לתאום והזמנות: 0525006622

מגוון טיפולי גוף עם צוות המטפלים של טל דורון

עיסוי שוודי

עיסוי מפנק עם שמן שקדים להרפיית שרירים, רגיעה, והמרצת מחזור הדם. עוצמת הטיפול מותאמת להעדפותיו וצרכיו של המטופל.

שיאצו

עיסוי המשלב לחיצות לאורך ערוצי האנרגיה של הגוף (מרידאנים) פותח ערוצים חדשים לשלווה ולאהבה.

ארומותרפיה

עיסוי עם שמנים אתריים לגוף ולנשמה, השמנים האתריים טבעיים לחלוטין מיצוי עדין של צמחים, עלים, פרי ופרח, נכנסים עמוק פנימה ומביאים ריפוי טבעי לגוף ולנשמה.

אבנים חמות

שיטת טיפול אנדיאנית עתיקת יומין המשלבת עיסוי עדין במגע ישיר תוך כדי הנחה של אבנים חמות על הגוף, מרפה שרירים מכווצים, ממריץ את מחזור הדם וניקוז רעלים מהגוף.

טיפול זוגי מפנק

חוויה רב חושית מפנקת לזוג משחררת, מעוררת ופותחת ערוצים חדשים, לקרבה ואהבה, פרטים בשיחה אישית.

טל דורון מטפלת בכירה במגוון שיטות גוף ונפש.

מחיר טיפול ליחיד כשעה: 250 ₪

לתאום והזמנות: 0546505150

ליה קורן, קריאת הילה וחופשת בריאות

מחיר טיפול ליחיד כשעה: 250 ₪

מה היא הילה? ההילות הם שדות אנרגיה אלקטרומגנטית שמקיפים את כול היצורים על כדור הארץ. אנשים, חיות, צמחים, לכולם יש הילה אשר מכילה אינפורמציה ברמה עמוקה. קריאת ההילה נעשת בהקשבה עמוקה. אנו מבקשים מהנשמה שלך לתת לנו אינפורמציה לגבי השיעור הנשמתי שאתה עובר בתקופת חיים זו. ומבהירים איזה חלקים צריכים ריפוי. מה באפשרותך לעשות, להיות, להבין, לשחרר ולאהוב כדי לעלות לשלב הבא באבולוציה שלך. ההילה שלך כוללת אינפורמציה עליך בכל הרמות. עבר, הווה, עתיד (אשר משתנה בהתאם לבחירות ורמת התודעה שלך). הקריאה מדברת על זמן ההווה ולא על העתיד. קריאה לאחר תקופת זמן תביא איתה תובנות חדשות. האינפורמציה נמצאת בעיקרה בצ'אקרות –מרכזי האנרגיה המצויים בגוף האדם. הקריאה מביאה לצ'אקרות אנרגיה של אור, ריפוי ואיזון.

דוגמאות לנושאים שיכולים לעלות בקריאה: האם אתה חי באהבה ואיך תוכל לחוות יותר אהבה בחייך' איך ליצור שלווה והרמוניה בינך לבין עצמך ובמערכות היחסים שלך. מה היעוד שלך והאם אתה מגשים את הפוטנציאל הגבוה שלך ואם לא מה מונע ממך. איך אתה מביא את עצמך לידי ביטוי בעולם. מה הכישרונות שלך. האם אתה מעבד בצורה נכונה את הרגשות שלך. איך אתה מתנהל בעולם הגשמי בעבודה, עם כסף, במיניות. איך אתה מתקשר עם אנשים. טראמות מההעבר, (ברמת המודע והתת-מודע) בעיות שאתה מתמודד איתם והפתרונות להם' מתנות מהנשמה שלך. אלו הם רק חלק מהנושאים שעולים בקריאה, כול קריאה עולים הדברים הנכונים ביותר בשבילך להיות מודע עליהם בתקופת חיים זו.

חופשת בריאות

שתיה של מיצים טבעיים שנסחטים במקום מנקה את הגוף, משחררת חסמים אנרגטיים, ומעלה את החיות והחיוניות, חופשת בריאות נתאים לך את המיצים המתאימים לך ונסייע לך לעלות את התדר לשלב הבא.

על ליה קורן: מתגוררת במצפה הילה, חיה ונושמת אהבה בכל רגע ורגע. משמרת שקט נפשי ואיזון על ידי אורך חיים בריא. שכולל תזונה/ צומות, יוגה, מדיטציות, אמונה ואמון מלא בבורא. 

לתאום והזמנות: 0525004899

כל הזכויות שמורות © אין להעתיק בשום אמצעי ללא אישור מראש מבעל הזכויות

להזמנות:

0539416070

Facebook_icon_2013.svg_.png

www. Pashut Vegan Resort.com

100% טבעוני